Contact us FAQ Consultation Portfolio Services About Sirang
Sirang iran web design studio

iran animation studio
بازاریابی اینترنتی تجارت الکترونیک افزایش بازدیدکننده
استودیو طراحی وب ایران
بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجوگر search engine optimization

افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت
سیرنگ رسانه مرکز تخصصی طراحی وب مالتی مدیا گرافیک وب و برنامه نویسی تحت وب
سئو و بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی و افزایش بازدیدکنندگان وب سایت
sirang multimedia
Sirang Graphic and web design
متروپل فیلم مسعود کیمیایی
Travel to iran, Iran Travel Guide
راهنمای تنظیمات ارسال و دریافت Email با استفاده از نرم افزار Outlook Express
راهنمای تنظیمات ارسال و دریافت Email از طریق گوشیهای iPhone iPad iPhone5
طراحی، گرافیک و انیمیشن وب
برنامه نویسی وب
سیستمهای اتوماسیون تحت وب
نرم افزارهای چندرسانه ای (مالتی مدیا)
بهینه سازی وب در موتورهای جستجو
ثبت Domain و میزبانی وب (Host)
طراحی، گرافیک و انیمیشن وب
10 نکته مهم در طراحی وب برای داشتن یک وب سایت ایده آل

- وب سایت شما، ویترین توانمندیهای شماست. برای بازدیدکننده سابقه فعالیت شما، تخصص حرفه ای، کیفیت خدمات، و ... مهم است، اما مهمتر از همه این است که آن چیزی را در وب سایت شما پیدا کند که برای دست یابی به آن به وب سایت شما مراجعه کرده است. بنابراین از درج اطلاعات غیرضروری در وب سایت خود اجتناب کنید.
- قطعا شما باید از داشتن وب سایتی جذاب و زیبا رضایتمند باشید. اما رضایتمندی اکثریت بازدیدکنندگان سایت شما اهمیت بیشتری دارد چون وب سایت شما در اصل برای استفاده بازدیدکنندگان ساخته میشود.

- هیچ اثر هنری (تابلو نقاشی، پوستر و ...) وجود ندارد (و نخواهد داشت) که 100% بینندگان از دیدن آن لذت ببرند. تلاش هنرمندی که قصد نمایش اثر خود را دارد، جلب توجه اکثریت مشاهده کنندگان است. بسیاری از اوقات، خود هنرمند کسی است که جزو اقلیت ناراضی قرار میگیرد اما اطمینان دارد که بیشتر بازدیدکنندگان اثر او را تحسین میکنند! وب سایتی که طراحی میکنید، نیز شامل همین قانون است. تولید اثری که بیشترین میزان رضایت بازدیدکنندگان را در پی داشته باشد.

- در برخی از مراحل طراحی وب، چیزی با مفهوم کلمه ای "استاندارد" وجود ندارد. اما نکات تجربی بسیار مهمی هست که فقط افراد با تجربه (در زمینه طراحی وب) از آن آگاهی دارند. کسی که بتواند نتیجه نهایی طرحی که برای وب سایت شما ایجاد میکند را به خوبی پیش بینی کند. تجربه طراح (خصوصا در زمینه وب که تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک مناسبی در ایران ندارد) موفقیت سایت شما را رقم میزند.

- طراحی وب با سایر زمینه های طراحی دیجیتال، کاملا متفاوت است. وب سایت شما در دسترس صدها میلیون نفر در سراسر جهان قرار دارد. هیچ رشته طراحی دیگری، به این اندازه گستردگی مخاطب ندارد. از تخصص فنی "طراح وب" برای طراحی وب سایت خود کمک بگیرید، نه یک طراح !

- از طرحهای آماده و قالبهای از پیش ساخته شده استفاده نکنید. کاربران اینترنت به وب سایتهای تکراری و مشابه (حتی الگوها و استایلهای مشابه) اصلا علاقه ندارند.

- وب سایت، یک کاتالوگ یا بروشور نیست. ویژگی وب سایت، امکان ارتباط دوطرفه بازدیدکننده با شماست. فرصت ایجاد ارتباط و تعامل با بازدیدکنندگان خود را از دست ندهید.

- طراحی سایت، فقط گرافیک و زیبایی بصری نیست. طراحی وب علاوه بر رعایت نکات روانشناختی و ارتباط سریع و صحیح با کاربر دارای نکته های ریز و کوچکی است که میتواند مخاطبین شما را چندین برابر کند. نکاتی که باعث افزایش جایگاه شما در موتورهای جستجوگر نظیر Yahoo و Google و جذب بازدیدکنندگان بیشتر میشود.
موتورهای جستجوگر نظیر Yahoo و Google کاری به ظاهر زیبای وب سایت شما ندارند. برای آنها ساختار صفحه طراحی شده، محل قرار گیری و نحوه نمایش محتوا مهم است. "طراح وب" شما، باید شناخت کاملی از الگوریتمهای جستجوی موتورهای جستجوگر داشته باشد.

- وب سایت خود را فقط برای امروز طراحی نکنید. این روزها صحبت از نسلهای سوم و چهارم وب سایت های اینترنتی است. از تکنولوژیهای روز در طراحی وب سایت خود بهره بگیرید تا مجبور به صرف هزینه برای طراحی مجدد (در بازه های زمانی کوتاه مدت) نشوید.

- برای به روز رسانی و پشتیبانی از وب سایت خود (خصوصا برای موارد غیرمنتظره نظیر تحریم سرویسهای میزبانی، اختلال در برنامه نویسی، خرابکاری در وب سایت و ...) ترجیحا از خدمات "شرکتهای باسابقه" استفاده کنید. یک طراح وب که در منزل خود (برای تفریح یا تامین بخشی از هزینه های روزمره) وب سایت شما را طراحی میکند، شاید هزینه های کمتری از شما دریافت کند. اما آیا چقدر میتوانید اطمینان داشته باشید چند ماه بعد که قصد توسعه وب سایت خود را دارید، همان طراح (که با پروژه شما آشنایی دارد) در دسترس شما خواهد بود ؟

- با رعایت موارد فوق و انتخاب طراح وب حرفه ای و مناسب، به "طراح وب" خود اعتماد کنید. مطمئن باشید نتیجه بهتری خواهید گرفت. هرچه وب سایت شما موفقتر باشد، طراح وب شما موفقتر خواهد بود. حتی بیشتر از شما !

طراحی، گرافیک و انیمیشن وب
مشاهده فهرست خدمات قابل ارائه توسط سیرنگ رسانه

web design web programming multimedia graphic studio iran طراحی وب برنامه نویسی گرافیک مالتی مدیا اتوماسیون
درباره سیرنگ رسانه
مشاهده پروژه های انجام شده
مشاوره قبل از سفارش
سوال و جوابهای متداول
تماس با ما
دانلود رایگان CMSهای آماده
خدمات
طراحی، گرافیک و انیمیشن وب
برنامه نویسی وب
سیستمهای اتوماسیون تحت وب
نرم افزارهای چندرسانه ای (مالتی مدیا)
بهینه سازی وب در موتورهای جستجو
ثبت Domain و میزبانی وب (Host)


Copyright 1997-2024 Sirang Rasaneh
Graphic design, Web design
and Multimedia studio
All rights reserved.

Iran travel, Iran Tourism, Iran Travel Guide
چندرسانه مالتی مدیا