Contact us FAQ Consultation Portfolio Services About Sirang
Sirang iran web design studio

iran animation studio
بازاریابی اینترنتی تجارت الکترونیک افزایش بازدیدکننده
استودیو طراحی وب ایران
بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجوگر search engine optimization

افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت
سیرنگ رسانه مرکز تخصصی طراحی وب مالتی مدیا گرافیک وب و برنامه نویسی تحت وب
سئو و بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی و افزایش بازدیدکنندگان وب سایت
sirang multimedia
Sirang Graphic and web design
متروپل فیلم مسعود کیمیایی
Travel to iran, Iran Travel Guide
راهنمای تنظیمات ارسال و دریافت Email با استفاده از نرم افزار Outlook Express
راهنمای تنظیمات ارسال و دریافت Email از طریق گوشیهای iPhone iPad iPhone5
طراحی، گرافیک و انیمیشن وب
برنامه نویسی وب
سیستمهای اتوماسیون تحت وب
نرم افزارهای چندرسانه ای (مالتی مدیا)
بهینه سازی وب در موتورهای جستجو
ثبت Domain و میزبانی وب (Host)
شما فقط 15 ثانیه فرصت دارید تا بازدیدکننده سایت خود را برای مشاهده بخشهای دیگر وب سایت خود، ترغیب کنید !
بطور میانگین، (متناسب با موضوع یک سایت) هر بازدیدکننده حدودا" 15 ثانیه الی 1 دقیقه زمان برای مشاهده یک صفحه وب صرف میکند.
بدیهیست اولین و تاثیرگذارتـرین عاملی که باعث ترغیب بـازدیدکننده جـهت مشاهده بخشهای مختلف یک وب سایت میگـردد، گرافیک و جذابیتـهای بصـری یک وب سایت است. کـاربران اینترنت همواره ترجیح میدهند برای دسترسی بـه اطـلاعات، خـدمات و کـالای مـوردنیـاز خود، وقت و زمـان خـود را در محیـطی جذاب و کـاربرپسند (User Friendly) سپری کنند.
طراحی و گرافیک سایت، صرفا به معنی ایجاد جلوه های گرافیکی و انیمیشن به همراه پیچیدگیهای هنری و بصری نمیشود. اولویت اصلی در طراحی وب سایت، ایجاد ظاهر و گرافیک متناسب با موضوع سایت و با حداکثر نزدیکی به سلیقه "اکثریت بازدیدکنندگان" سایت شماست. (با توجه به اینکه کاربران از سراسر جهان، با سلیقه ها و فرهنگهای مختلف از وب سایت شما بازدید میکنند.)
برخی از مهمترین آیتمهایی که باید در طراحی یک وب سایت حرفه ای رعایت شود عباتند از :
رعایت استانداردهای طراحی وب، سرعت بارگزاری صفحات، تطبیق دادن وب سایت با انواع مرورگرهای وب نظیر Internet Explorer، FireFox ، Safari ، Opera و ... و انواع ابعاد صفحه نمایش، بررسی و شناسایی دقیق محل نمایش محتوا جهت سهولت در دسترسی کاربر به اطلاعات وب سایت متناسب با اهمیت محتوای هر قسمت، استفاده صحیح از قلم و رنگ، پیش بینی توسعه سایت در آینده، طراحی المانهان متناسب با زمینه فعالیت یک سایت، عدم استفاده از المانهای تکراری و غیرضروری

جزئیات مراحل طراحی وب سایت توسط سیرنگ رسانه
1- برگزاری جلسه ای در خصوص آشنایی با اهداف کارفرما از ایجاد وب سایت، مشاهده الگوهای تبلیغاتی موجود در شرکت/موسسه و ارائه مشاوره از سوی کارشناسان سیرنگ ...
10 نکته مهم در طراحی وب برای داشتن یک وب سایت ایده آل
- وب سایت شما، ویترین توانمندیهای شماست. برای بازدیدکننده سابقه فعالیت شما، تخصص حرفه ای، کیفیت خدمات، و ... مهم است، اما مهمتر از همه این است که آن چیزی ...
وب سایت علاوه بر طراحی ظاهری مناسب، نیازمند برنامه نویسی صحیح و اصولی میباشد. برنامه نویسی سایت به دو صورت استاتیک (محتوای غیرقابل تغییر) و داینامیک (امکان تغییر محتوای سایت توسط دارنده وب سایت) قابل اجرا میباشد.
برنامه نویسی صحیح وب سایت، شامل رعایت موارد زیر میباشد :
- حفظ حدود و حریم امنیت بخشهای مختلف سایت
- کدنویسی مناسب جهت معرفی هرچه بهتر وب سایت در موتورهای جستجوگر
- یکسان سازی نمایش صفحه وب در ابعاد صفحه نمایش مختلف و مرورگرهای مختلف (IE, Firefox, ...)
- استفاده از تکنولوژیهای روز در برنامه نویسی
- برآورده نمودن خواسته ها و رفع نیازهای موردنظر کارفرما (تامین اهداف کارفرما از ایجاد وب سایت)
- سهولت در تغییر محتوا، انعطاف پذیری وب سایت جهت اعمال تغییرات و توسعه سایت در آینده
- عدم ارائه سرویسها و امکانات غیرضروری و بدون کاربرد
معرفی نرم افزار Pegasus DC (سیستم مدیریت محتوای اختصاصی سیرنگ رسانه)
تیم برنامه نویسی سیرنگ رسانه از ابتدای سال 1380 اقدام به تهیه سیستم مدیریت محتوای تحت وب فارسی ...
مقایسه نرم افزار Pegasus DC با سایر سیستمهای مدیریت محتوا
نرم افزار Pegasus ورژن 7.5 ، سيستم مديريت بانکهاي اطلاعاتي بصورت کاملاً دايناميک و Online و با ...
مقایسه سایتهای استاتیک و داینامیک
وقتی صحبت از "وب سایت" می‌شود، معمولا به یاد تعدادی صفحه اینترنتی (Web page) و لینک‌های بین آنها می افتیم. وب سایت استاتیک، وب سایتیست که به گونه ای ...
تا چند سال قبل، تقریبا تمامی نرم افزارها فقط بصورت Desktop Application عرضه میشدند. نرم افزارهایی که لازم بود، پیش از اجرا بر روی هر کامپیوتر نصب و راه اندازی گردد یا نهایتا تحت شبکه های محلی قابل دسترس بودند.
با توسعه تکنولوژیهای برنامه نویسی وب و افزایش سهولت در دسترسی به اینترنت، نسل جدیدی از نرم افزارهای کاربردی در حال ساخت و استفاده میباشد. نرم افزارهایی که از طریق اینترنت یا اینترانت و با تعیین سطوح دسترسی استفاده کنندگان، در هر زمان و هر مکان قابل دسترسی میباشند.
نرم افزارهای تحت وب به گونه ای برنامه نویسی میگردند که قابلیت اجرا شدن و مشاهده توسط Browser ها و تنها از طریق ارتباط با اینترنت و بدون نیاز به نصب نرم افزار، قابل استفاده باشند.
شرکتهای بزرگی نظیر Microsoft و Adobe درحال ارائه نسخه هایی از معتبرترین نرم افزارهای خود مبتنی بر وب میباشند. پیش بینی میشود نرم افزارهایی نظیر Office، Photoshop و ... تا چند سال آینده بصورت CD یا DVD عرضه نشوند و از طریق اینترنت در اختیار استفاده کنندگان قرار گیرد.
آشنایی با مفهوم سیستمهای اتوماسیون تحت وب
تا چند سال قبل، تقریبا تمامی نرم افزارها فقط بصورت Desktop Application عرضه میشدند. نرم افزارهایی که لازم بود، پیش از اجرا بر روی هر کامپیوتر نصب و راه ...
مزایای نرم افزارهای تحت وب
مهمترین ویژگی نرم افزارهای تحت وب، در دسترس بودن نرم افزار از طریق اینترنت در هر زمان و هر مکان است. شرکتها و موسساتی که دارای شعب مختلف در محلهای فیزیکی ...
طراحی CD مالتی مدیا جهت ارائه مشخصات و خدمات شرکت یا موسسه، در مقایسه باکاتالوگ و بروشور جذابیتی به مراتب بیشتر خواهد داشت.
مطمئنا" یک نرم افزار چندرسانه ای (با استفاده از تصاویر متنوع، پخش فیلم و موسیقی) تاثیر بیشتری بر مخاطبین شما خواهد داشت.
علاوه بر این، اطلاعات بیشتری را میتوان در یک CD یا DVD ارائه نمود و نیز هزینه اجرا و پیاده سازی CD مالتی مدیا در مقایسه با هزینه های طراحی کاتالوگ، چاپ و توزیع آنت کاملا مقرون به صرفه خواهد بود.
محتوای نرم افزارهای چندرسانه ای اجرا شده توسط سیرنگ رسانه، در حالت پیشرفته قابلیت آپدیت شدن اطلاعات از طریق اینترنت را دارا میباشند.
طبق برآوردهای انجام شده (منبع : NETCart) تا پایان سال 2011، بیش از 500 میلیون وب سایت در اینترنت وجود داشته که بازدیدکنندگان به حدود 175 میلیون وب سایت فعال دسترسی دارند.
طبیعتا" اکثر وب سایتهایی که در زمینه تجارت و کسب و کار فعالیت دارند، به دنبال جذب مخاطبین بیشتر و رونق حرفه خود از طریق اینترنت هستند.
اولین مرحله برای ایـجاد یک وب سـایت اختصاصی، ثـبت نـام دامـنه (مـثـلا www.MYCOMPANY.com) میباشـد. هـمـانگـونـه که برای شـروع فـعالیتـهای اقتـصادی، نـیاز به "ثبت شرکت" میباشد، برای معرفی خدمات خود در اینترنت تحت نام انحصاری خود، نیاز به ثبت یک نام دامنه انحصاری (Domain) خواهـد داشت.
پس از آن نیاز به یک کامـپیوتر میزبـان (Host) دارید. کامپیوتری که ضمن دراختیار داشتن امکانات نرم افزاری و سخت افزاری لازم، توانایی حفظ و نگهداری از اطلاعات شما را داشته و بتواند اطلاعات وب سایت شما را بدون اختلال و وقفه ای، در دسترس بازدیدکنندگان از سایت شما قرار دهد. از فضای Host برای ارسال و دریافت Email تحت نام اختصاصی وب سایت نیز استفاده میشود.
توضیح این موضوع که انتخاب یک سرویس دهنده خوب چقدر میتواند خیال شما را از بابت تجارت و بازاریابی تحت اینترنت راحت کند، تا زمانیکه گرفتار سرویس دهنده های Host ضعیف، قطعی دائم وب سایت، گم شدن Emailهای مهم خود و دهها مشکل دیگر نشده باشید، کمی سخت خواهد بود!
(لازم به توضیح است: سرویس ثبت دامنه و Host شرکت سیرنگ رسانه جزو خدمات جانبی این شرکت بوده و فقط به مشتریانی که طراحی و برنامه نویسی وب سایت آنها توسط سیرنگ رسانه اجرا شده باشد، ارائه میگردد.)
web design web programming multimedia graphic studio iran طراحی وب برنامه نویسی گرافیک مالتی مدیا اتوماسیون
درباره سیرنگ رسانه
مشاهده پروژه های انجام شده
مشاوره قبل از سفارش
سوال و جوابهای متداول
تماس با ما
دانلود رایگان CMSهای آماده
خدمات
طراحی، گرافیک و انیمیشن وب
برنامه نویسی وب
سیستمهای اتوماسیون تحت وب
نرم افزارهای چندرسانه ای (مالتی مدیا)
بهینه سازی وب در موتورهای جستجو
ثبت Domain و میزبانی وب (Host)


Copyright 1997-2024 Sirang Rasaneh
Graphic design, Web design
and Multimedia studio
All rights reserved.

Iran travel, Iran Tourism, Iran Travel Guide
چندرسانه مالتی مدیا